Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

101 Okey Oyunu

image

101 Okey Oyunu

Sanal elemde 101 okey oyunu oynaya bilmeniz için dört kişi olmasına gerek yoktur. Dilerseniz Kendiniz tarafından masa açma özelliklere sahip olan okey mekan salonumuz tüm kullanıcılarımıza özel ücretsiz üye olabilir salonumuz tarafından içeriye giriş yapmanız için misafir girişlerimizin aktif olması salonumuzun içine hızlı giriş yapmanızı sağlamaktır.

Okey Oynarken masa aç butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan özelliklerin puanı belirlemek kaç kişilik oyun oynamak isterseniz belirleyiniz daha sonra eşli yada tekli olarak oyun tarzınızı değiştirerek masayı açabilirsiniz.

Masa açıldığı zaman salonumuzun içerisinde ki kişilere masanın sağ köşesinde davet gönderme seçeneğinden salonun içerisindeki kullanıcılarına davet isteğinde buluna bilirsiniz buda sizlere daha iyi hizmet vere bilmek için düz okey yada 101 okey oynama tarzınızı kendiniz belirleyiniz.

Bazı okey salonlarında olmayan özellikleri yakın zamanda sizlere özel bir hizmetimiz yakında hizmetinize sunulacaktır. Masa içerisinde karşılıklı sohbet ederken yazı yazma yerin sağ tarafında ikonlarımız mevcuttur. İkonlarımız içecek , yiyecek, gülümsemeler gırgır şamata ikonları mevcuttur. başka salonda olmayan ikonlarımız yüklenmiştir. OkeyMekan.Com Genel Okey Salonumuzda Bol Şans diler ve iyi sohbetler dileriz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image