Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Bayrama Özel Okey Turnuvası

image

Bayrama Özel Okey Turnuvası

Merhaba arkadaşlar Okeymekan.Com Okey sitemizde Ramazan Bayramına özel 4 Günlük Okey Turnuvası Yapılacaktır.  Turnuvamız eşli yada tekli olarak ayarlanacaktır. Dünya’nın Sağlık konusunda konuştuğu Korona Virüs olayından dolayı 23.05.2020 tarihinden itibaren 27.05.2020 tarihine kadar dışarı çıkma yasağı olduğundan dolayı evlerinizde canınız sıkılmaması için okey turnuvası olacaktır.

Turnuva Başvurusu

Turnuvaya katılacak kullanıcılarımıza özel OkeyMekan salonumuzda her hangi bir kayıt formuyla uğraş mayınız diye online olan kişilere salonumuzun içerisinde Beyaz Rumuz olarak Salonun içerisinde 7/24 Saat Online olarak aktif bulunacaktır. Turnuvamıza katılmak isteyen kişilerin sadece Beyaz kullanıcısına özel atarak turnuvaya katılmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır.

Özel atmasını bilmeyen kullanıcılarımızın özel ata bilmesi için kişilerin üstünü çift tıklayarak karşınıza özel bölüm gelerek yaza bilirsiniz. Okey oynamasını bilmeyen kullanıcılarımız üzülmemesi için Okey Nasıl Oynanır sayfa başlıklarımız da tanıtım yazısı olarak anlatılmıştır.

Turnuva Kuralları

Turnuvaya katılan arkadaşların dikkatine okey oynarken ilk önce aşağıdaki kurallara uymanız gerekmektedir. aksi taktirde kurallara uymayan kullanıcılar turnuvadan elenecektir.

 1. Hakemlere Saygı
 2. Oyunculara Saygı
 3. Oyun içerisinde konuşmak yasaktır : uyarı sayısı 3 olarak belirlendi
 4. Küfür etmek , reklam, argo, tehdit yasaktır.
 5. Oyun içerisinde oynama süresi 30 sn.

Okey Mekan içerisindeki Bayrama özel Okey Turnuvasının kurallarına saygı duyduğunuz için Teşekkür ederiz.

Turnuva Ödülleri

Turnuvamızda ilk 5 kişiye kadar ödül bulunmaktadır. Turnuva sayısı belirsiz olarak başvuru almadan yeni katılan kişilerin oynaması için  fakat turnuva bitiş tarihimiz 27.05.2020 tarihinden 12 saat önce kayıtlar alınmayacaktır.

 1. Ailesiyle Beraber İstediği Yerde 5 Kişilik Tatil
 2. Apple iPhone X 64 GB Akıllı Cep Telefon
 3. Tam Cumhuriyet Altını
 4. Yarım Cumhuriyet Altını
 5. Çeyrek Cumhuriyet Altını

Turnuvamızda ödülleri posta çek üzerinden yapılacaktır.

Not: Okey Turnuvasında her hangi aklınıza bize düşmez yada bir şike olayı olmayacaktır. Kul hakkı kadar kötü bir şey olamaz arkadaşlar. OkeyMekan Ailesi olarak Bol Şans Dileriz…

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

 1. Cevap Bırakın

  E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image