Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Canı Sıkılan Okey Oynuyor

image

Canı Sıkılan Okey Oynuyor

Sanal alemde okey siteleri arasında doğallığı ile güzel salonumuzda tüm kullanıcılarımızın ücretsiz olarak vermiş olduğumuz hizmet okey oyunları olarak sunulmuştur.

Can sıkıntısına bire bir olan klasik okey oyunu artık internet üzerinden farklı bir mobil uygulamalı okey salonumuz da rahatlıkla oynaya bilirsiniz. İnternet kotanızın 1 GB olması sizlere 1 Ay yeterli kalacağının garantisini vere bilirim sadece okeymekan.com olarak yeterli geleceğinden emin olabilirsiniz. Bu sıralar Türkiye de Dışarı çıkma yasağı olduğundan dolayı canı sıkılan okey oynayabilir.

Okey oynarken ayrı zamanda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz okey oynamanın ne kadar keyifli bir şans oyunu olduğunu o zaman anlayacaksınız okey mekan tüm yeni okey taşları ile salonumuza renk katmıştır. Bu renkli ortam da tüm okey seven kişilerin salonumuzda ücretsiz olarak giriş yapabilir dilediğiniz kadar oyun oynaya bilirsiniz. Okey sitemize yeni gelen kullanıcılarımızın puan durumu 1000 puan salonumuzun hediyesidir en fazla oyun oynarken gideceği puanınız 10 puan olarak ayarlanmıştır. bir kereliğine üye olmanız yeterlidir. şimdi den okeymekan ailesi olarak tüm kullanıcılarımıza bol şans dileklerimizi sunarız.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image