Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Canlı Okey Oyna

image

Canlı Okey Oyna

Canlı Okey Oyunu ile Binlerce Rakiplerinle Karşılıklı Olarak Okey Oyna, Bütün Oyuncuları Yenerek Puanları Topla. Okey Mekan Canlı Okey Oyna Kazan.

Okey Mekan salonumuzun içerisinde olan kullanıcılarımızın okey masası açabilmesi için her hangi bir ücret ödemeden her kullanıcımız kendisine masa açabilir.

Oyun içerisinde masa açan kullanıcılarımız canlı kullanıcıları ile bulunan okey mekan salonumuzda canlı okey oynaya bilirler. Özel isteklerinizi geri çevirmeden Salon içerisinde Yetki sahibi olabilirsiniz. Bunun gibi pek çok sitelerde bulunan kullanıcıların gözdesi olarak okey salonları içerisinde yer alınmıştır.  Okey siteleri arasında rahat kullanımı ile güzel görsel görüntüsüne sahip olan okeymekan.com salonumuzun içerisinde canlı okey oynayan kullanıcılarımıza okey mekan radyo kanalımızı dinleye bilirsiniz.

Okey oyunu oynayan kişilerde radyomuzda yayın sunumunu yapan radyo kullanıcısı salonumuzun üst kısımlarında istek Panelinden kendinizin sevdiğiniz şarkıları masanızdaki arkadaşlarınıza istek yapabilirsiniz. Okey mekan salon içerisinde lobi üzerinden tüm kullanıcılarımızın sohbet yapma özelliklerine sahiptir.

OkeyMekan salon içerisinde yapılan sohbetlerde genel misafirlerimize hoş geldiniz yazan kişilere cevap vermeniz için her hangi bir yetki gerekmiyor. Salonumuzun içerisinde tüm kullanıcılarımızın tamamen ücretsiz olarak canlı okey oynamanız gibi canlı sohbet ede bilirsiniz. Okey Sistem içerisinde BOT olarak her hangi bir kullanıcı bulunmamaktadır. Sitemizin içerisindeki kişilerin hepsi Online olan canlı kullanıcılardır.

Okey salonumuzun içerisindeki kullanıcılarımıza masa açarken masa içerisinde sohbet edebilir ayrı zamanda masanıza salon içinden online olan kişilere davet göndere bilirsiniz. Oyun içerisindeki kullanıcılarımız ile yapacağınız okey oyununda rakipleri yenerek puanları toplamanız gerekiyor. Salon içerisinde zaten tüm kullanıcılarımıza 1000 puan hediyemizdir. ücretsiz olarak canlı oynayan kişilere daima ücretsiz olarak oyun oynaması ve sohbet etmesi için verilmiştir.

Salon içerisinde yapılan bazı kullanıcılarımızın gold üyelik verildiği için kazanan gold üyelerde sistem iki katı puan veriliyor. Puanlama sisteminde gold üyeliklerimiz salonumuzun içerisinde devamlı aktif olan kişilere ücretsiz olarak veriliyor. Canlı Okey oynama salonumuza katkılarınız için Teşekkür ederiz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image