Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Canlı Okey Oyun Salonu

image

Canlı Okey Oyun Salonu

Canlı Okey Oyna

Merhaba arkadaşlar Canlı Okey Oyun Salonu içerisinde sanal internet üzerinden düz okey oynaya bileceğiniz mekanlar içerisinde ücretsiz olarak oynaya bilirsiniz.

Okey oyunu karşınızdaki kişilerle oyun içinde sunulmuş kendinize ait ücretsiz olarak sunduğumuz kullanıcılarımız kendilere masa açabilirsiniz.

Eşli Canlı Okey Oyna

Okey Mekan salonumuzda ücretsiz olarak eşli olarak masa açabilir masayı açan kullanıcımız oyun içerisindeki oyun ayarları yerinden masanın ayarlarını eşli olarak ayarlaya bilirsiniz.

Eşli Oyunlarda genelde sanal alemde sevgilisi olanlar tarafından eşli masalarda oyun oynayabilirsiniz.

Okeymekan salonu içerisinde bazı kullanıcılarımızın eşli oyun tercih etmelerinin sebebi puanlarının gitmemesi içindir.

Tekli Canlı Okey Oyna

Canlı okey içerisinde tekli okey oynayan kişilerle kendine güvenen kullanıcılarımız genelde usta oyuncular tekli oynamasını seven kişilerdir.

Tekli Canlı okey oynamak için puanına ve kendine güvenen kişiler daha çok tek seferde oynamıyorlar kaç el oynadıklarına bakarak oyun içinde kazanmak amaçlı oynanılır.

Bay ve bayan kullanıcılarımız ile okey oyna dilerseniz oyun içerisinde sohbet edebilirsiniz. Salonumuzun içerisinde yetki seviyelerinden oluşan bir yönetim kadromuz vardır.

 

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image