Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Evde Kal Okey Oyna

image

Evde Kal Okey Oyna

Merhaba Arkadaşlar corona virüs yüzünden Türkiye’de ve Avrupa da dışarı çıkma yasağı olduğundan dolayı Evde kalan insanların can sıkıntısına karşı zamanın geçmediği yerde okey oyun oynama salonumuzda okey oynayarak vaktin nasıl geçtiğinizi anlamayacaksınız hem okey oyna hem sohbet ederek evlerinizde okeymekan.com sitemizde okey oynayarak zaman geçire bilirsiniz.

Okey oyun oynarken salonumuzda eşli yada iki kişilik okey oynayarak keyifli zamanlar geçire bilirsiniz. Okey Mekan adresimizde Üyelikler ve puan alımları ücretsiz olarak bir defalığına 1000 puan salona gelen ilk üyelerimize hediyemizdir, masa aça bilir dilerseniz masa açıldığında sağ köşede davet butonundan salonumuzun içerisindeki kişilere davet göndererek Masalarımıza davet edebilirsiniz.

OkeyMekan Okey kurallarına lütfen uyalım arkadaşlar Okey salonumuz aile ortamlı okey kullanıcılarına sahiptir. Evde kal Türkiye Kurallarına uyduğunuz için sağlıklı bir yaşam dilekleriyle keyifli sohbetler ve eğlenceler dileriz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image