Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Facebook Okey Oyna

image

Facebook Okey Oyna

Facebook Okey Oyna Merhaba arkadaşlar facebook üzerinden okey oynamak artık çok kolay okey mekan salonlarımızın içerisinde olan uygulamalarımızı facebook üzerinden oynaya bilirsiniz.

Facebook Okey Salonumuzun içerisindeki kullanıcılarımızla okey oynamanın en güzel eğlenceli oyun alanıdır. Okey oyunu facebook kullanıcılarının daha rahat okey oynaya bilmesi için okeymekan.com uygulamasını facebook üzerinden oynaya bilirsiniz.

Sanal internet üzerinden pek çok kullanıcıların facebook paylaşım platformunda artık giriş yaparak kolayca okey oynayabilir.

Okey oyunu oynamak isteyen kullanıcılarımız için bazı paylaşım platformun üzerinden de yakında büyük hizmet sunacağız. Okey Mobil artık cep telefonlarınıza taşıyoruz okey mekan üzerinden de giriş yapa bilirsiniz.

Okey Oyunu seven kullanıcılar artık real hayatınızda kendinizi yormadan olduğunuz yerde facebook üzerinden okey oynaya bilirsiniz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image