Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Gold ve Yetkili Nasıl Olunur

image

Gold ve Yetkili Nasıl Olunur

Okey Salonlarında Gold Olabilmeniz için Çoğu sitelerde ücret isteniyor fakat yeni sitelerde her keze Gold yani vip üyelik verile bilir ayrıca kullanıcı sayısı fazla olan okey sitelerinde ücret karşılığında verilmektedir.

Gold Üyelik Nedir: Aylık belli bir ücret ödeyerek Gold üyemiz olabilir, okey oyun içerisinde istediğiniz her hangi bir rumuzunuz renkli olabilirsiniz programımızda Gold üyelere sağladığımız 10 avantajdan faydalanabilirsiniz.

Gold Üyeliğin Avantajları Nelerdir:

1-Gold üyeler dolu salonlara girebilirler
(Salonların kapasitesi 100 kişidir. 100 kişiden sonra kişi sayısının salonlarında fazlalaşması gerekmektedir her salon kapasitesi olarak ayarlanır bu yüzden salonların .çerisinde olana kadar sadece operatör ve gold üyeler giriş yapabilir.)

2- Nicklerini istedikleri renge ayarlayabilirler.

3-Yazılarında istedikleri rengi kullanabilirler.

4- Normalde puana bağlı olan küçük resimlerin tümünü puanı kaç olursa olsun kullanabilirler.

5- Gold üyelerin rumuzların başında  simgesi bulunur.

6- Arkadaşlarına hareketli resim gönderebilirler.

7- Gold üyelerimizin özel mesaj pencerelerinde  simgesi bulunur.

8- Gold üyelerimizin açtığı masaların başında simgesi bulunur ve masa isimleri renkli yazılır.

9- Gold üyelerimiz yasaklanmış bilgisayarlardan oyuna girebilirler.
(Kendi nickleri yasaklanmışsa giremezler ancak başka bir nickten dolayı bilgisayar yasaklanmışsa girebilirler)

10- Gold üyelerimiz üye rumuzların değiştirebilirler.
(İstismarları önlemek için üye rumuzun değiştirildikten 1 dakika sonra oyuna girilebilir)

11- Sadece Gold üyelerimizin üye resimleri özel mesaj pencerelerinde görünür. (Yasa dışı veya ahlak dışı resim bulundurmak üyelik iptali sebebidir)

12- Gold üyelerimiz salon içerisinde puanı olmadan lobide ve özellerde sohbet edebilirler.

Okey Salonlarında Yetki Alımları

Okey Siteleri içerisinde Toplam 6 Tane yetki seviyesi oluşmaktadır. Her bir yetki üst kıdemde olduğu için alt yetkili olanlar kullanıcıların Alfabeye göre sıralandığı gibi yetki seviyeleri de yetkiye göre sıralanıyor.

1)- Salon Operatörü; Okey içerisinde Gold üyeliklerin üstünde olan yetkiye sahiptir. Fakat Operatörlük sadece salon içerisinde her hangi bir kullanıcıyı sadece sistem dışını atma özelliğini verilmektedir.

2)- Salon Admin; Salon içerisindeki yetki seviyelerin aslında ortak özelliği sadece kendi çevresindeki arkadaşlara süreli Gold üyelik vere bilmektir Admin olanların salon sahiplerinin kendi salonlarında adam tuta bilmeleri ve gelenlere lobide karşılamak için verilmektedir.

3)- Salon Sahibi; Okey sitelerin genel salon haricinde Faklı bir salon açması için salon sahiplerine verilen yetkidir. Salon Aça bilmeleri için sadece aylık olarak sitenin sahibi belli bir fiyat ister o fiyat müşteriyi memnun ederse salon açılır şahıs kendi sonunun dan sorumludur.

4)- Salon Operatörü; Site sahiplerinin Salon içerindeki en gözde yetki seviyelerinden bir tanesi gereken sadece okey salonlarından çevresi olanlara verilen yetkililerden bir tanesi olarak biliniyor aslında salon operatörü salon sahiplerinden sorumlu olarak yapılmıştır.

5)- Salon Admini; Okey salonlarının tamamını kaplayan yetki seviyesidir her kez olmak ister hat da okey sitelerinde genelde insanların kıskandığı bir yetki seviyesidir. Okey sahiplerinin salon içerisindeki yönetim kadroları diye veriliyor.

6)- Oyun Sahibi; Okey sitesinin en yüksek yetkisi olarak oyun sahibi olarak ful yetkiye sahiptir her hangi başka bir yetkili tarafından asla atılmayan yetkili salonun en üstünde görülür kişilerin hayal edilemez ötesindeki yetki seviyesidir.

Okey salonlarında genelde insanların yıllarca emek verdiği sitelerindeki kullanıcıları tuta bilmek için insanların ticari bakımından pek çok para kazan sitelerden biri olarak bilinir. Okey salonu açılan yeni sitelerin dikkatine google reklamları yaparak sitelerinize yeni kişiler kazana bilirsiniz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image