Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Kaliteli Okey Salonları

image

Kaliteli Okey Salonları

Okey oyna diye arama yaptığınızda sizde göreceksiniz ki bedava okey oyna kelimesi Google’da en çok aranılan kelimeler arasına girmiş. Uzun yıllardır internet üzerinden okey oynarım ve sitelerde ki değişiklikler ne yazık ki hep paraya dayalı değişiklikler. Önce ücretli üyelik getirdiler. Eyvallah haklarıdır, yapımcıları da elbette para kazanmalı. Sonrasında ücretli odalar getirildi. Buna da bir sözüm yok; ama okey oynamak için para vermek nedir? İşte bu tür sitelerden artık bıkkınlık geldiği için yeni online okey oynama siteleri araştırmaya başladım. İlk başlarda bir umudum açıkçası yoktu; ama sonrasında işini gerçekten iyi yapan ve tek derdi para olmayan bir site ile karşılaştım. Söz konusu bu site diğerlerinden farklı ve farklarını sizler için açıklayayım.

Hem Ücretsiz Hem Kaliteli Okey Oynama Fırsatı Evet canlı okey oynama fırsatı veren bu sitemiz, aynı zamanda işini kaliteli de yapıyor. Diğer siteler yıllardır bu piyasada ve bu site ücretsiz nasıl hizmet veriyor? Kesin bir şey vardır gibi ön yargılara kapılmayın. Ben kapıldım ve ön yargılarım ile bu siteye haksızlık yaptığımı anladım. Nitekim diğer köklü sitelerden hiçbir farkı yok demeyeceğim; var elbette ama bu farklılıklar olumlu anlamda farklılıklar. Hadi bu farklılıkları da ele alınırsa işte bazı insanların şahsi kişilikleri de tanımış olursunuz.

Okey Oynama Sitesi, Kız Bulma ve Sapıklık Yapma Sitesi Değil Günümüzün okey oynama anlayışı değişti ne yazık İnsanlar bu sitelere okey oynamak için değil farklı nedenlerden dolayı girer oldu. Sapık ve küfürbaz insanlar, okeye bakış açısını tamamen değiştirir hale getirdiler. Ben bir erkek olarak okey oynamak için girdiğim bir sitede, ortağım olan bayana bir şey soramaz duruma geldim. İşte aşağıda linkini paylaştığım bu sitede bu tür insanları bulamazsınız. Neden mi? Çünkü bu sitenin adminler tarafından gece gündüz bu insanları temizlemek için büyük emek harcıyor ve bir kez banlanan kullanıcının bir daha geri dönmesi diğer sitelerde olduğu gibi kolay olmuyor. İşte sadece bu sebep bile bu siteyi tercih etmem için önemli bir etken benim için.

Sapık yok, küfür eden insanlar yok ve bu tür kişilerden arındırılmış elit insanlardan oluşan odalar var. Bu durum da gerçekten okey oynamak için gelen insanlar ile okey oynama özlemini de sizlerde ben gibi giderebileceksiniz. Seviyeli okey arkadaşlarınız olacak ve benim okey oynamak için kendi ekibim bile var. Hepsi de birbirinden değerli olan Okeymekan.Com arkadaşlarım ile harika vakit geçirebiliyorum ve bu fırsatı bana sunan site ile siz de hemen tanışmalısınız. Tabi amacı farklı olan arkadaşlar için bu sitenin pek uygun olmadığını belirteyim ve başka sitelere yönelmelerini tavsiye edelim.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image