Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Mobil Okey Siteleri

image

Mobil Okey Siteleri

Mobil okey siteleri ile beraber okey dünyasında resmen yeni bir çığır açıldı. Herkesin kendine özel profil oluşturabildiği, farklı şehirler, farklı mekanlar, farklı isimler ve bambaşka düşünceler ile beraber oynanabilen okey, artık okeymekan.com da.

Okey sitesi artık tamamı ile ücretsiz giriş, Facebook bağlantısı ile giriş yapabilme, yeni arkadaşlıklar, yeni insanlar ve yepyeni okey oynanış tarzı ile karşınızda. Bedava okey oynamak isteyen kullanıcılarımızın tek istedikleri herhangi bir sınırlama olmadan, günlük, haftalık veya aylık abonelik ücreti ödemeden eğlenceli zaman geçirmek. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden katılan bu kullanıcılarımız klasik okey ve düz okey oynayabilmek için çeşitli engellere maruz kalabiliyorlar.

İnternet’ten Okey Oyna

İnternet’ten okey oyna, bu hepimizin arama motorlarında yaptığı sorgulamalardan sadece bir tanesi. Ancak önemli olan abonelik ücreti ödemeden, herhangi bir bilgi sağlamadan gizlilik içerisinde okey oynayabilmektir. Okey oynama sitemiz üzerinde 2018 tarihinden bu yana 1 milyon kullanıcı ya ulaştık, bu sayede insanların akıllı telefonlarından, yeni nesil okey keyfini yaşayabilmelerine olanak sağladık. Okey salonlarımıza üye olmadan, abonelik ücreti ödemeden giriş yapabilen kullanıcılarımızın ücretsiz okey oynamanın ne kadar kıymetli olduğunu öğrendik.

Gelişen Sistem ve Ara Yüz

Bu sayede kullanıcılarımızın daha rahat ve güler yüzlü okey oynayabilmesi için düzenli olarak sistemlerimizi ve ara yüzümüzü geliştirdik. Okey herkesin bildiği, her kesimden insanın oynayabildiği ve toplu ortamların vazgeçilmezi olmuş olsa da dijital ortama doğru kayan oyun oynama alışkanlıklarını özellikle Okey oynamak için siteler arayan insanlara göre uyarladık. Kullanıcılarımızın daha rahat bir şekilde okey oynayabilmesi için tüm ekibimiz son sürat çalışıyor, her zaman istenilen şekilde okey ortamı yaratıyoruz

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image