Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

MyNet Çanak Okey

image

MyNet Çanak Okey

MyNet Çanak Okey bir sayfa değildir yada marka sadece bir isimdir sizlerde sitemizde en güzel klasik okey oynamanın tadına varın arkadaşlarınızı davet ederek karşılıklı oynaya bilirsiniz. Okey bir eğlence oyunu olsa da insanların can sıkıntısına karşı bire bir keyif verici olarak bilinir. kimse kimseden okey oyununda üstün değildir.tamamen şans oyunu şimdi bur da okey oynamanın ne kadar şanslı olabileceğinizi sizlere sunacağım genelde kullanıcıların yapmış olduğu öz güven bazen bizleri deli etse de aslında o bir gülümsemektir.

İnsanların okey masalarına oturduğunda her zaman göstergeli oyunlarda ilk taşlar dağıtıldığında gösterge kimdeyse bir sıfır önde başladığı gibi okeymekan.com sitemizde kullanıcıların kendi istekleri üzerine oyun kurallarını kendisi belirleye biliyor bu yüzden masanın içerisinde her kezin görebileceği bir şekilde ayarlanmıştır. Kalite tesadüf değildir bizleri kalite eden öz güvenimiz dir. bu yüzden masa içerisindeki oyuncuların puan durumuna göre oyun düşürülüyor sende karşındaki rakiplerini yenerek bütün puanları toplamak ister misiniz o zaman okeymekan.com sayfamızın okeye giriş bölümünü bir kere tıklamanız yeterlidir.

Okey sayfamıza giriş yaptık dan sonra karşınıza iki girişli biri üye diğeri ise misafir olarak eyer kendine ait bir rumuz belirlemek isterseniz salonumuzun içerisindeki tanılan biri olarak bilindiğiniz için farklı kullanıcıların sizlere arkadaş olduktan sonra onlarla hem sohbet hemde okey oynaya bilirsiniz. Oyun oynarken yukarı da belirttiğimiz gibi şans oyunudur demiştik. İnsanların şans durumunu oyun içerisinde karşı rakibi yendiği zaman her zaman şansının iyi olduğunu anlaya bilir %80 şans dır. %20 si yaptığı yada oyun içerisindeki oyun hareketine göre tahmin sonucu gelecek taşların tahminleri ile fikir ürete biliyor bu yüzden oyunu kazanmasına neden oluyor Oyuncuların oyun esnasında en keyifli durumu mynet gibi oyunlar içerisinde belki kaç bin kişi oyun oynayamıyor okeymekan artık her keze bu imkanı vere bilmektedir. Okey kötü bir oyun olarak gören kişilere saygı duymanızı rica ederiz onların salonumuza bir kere getirmeniz salonumuzun içerisindeki kişilerle tanışmaya başladığında sizden daha çok salonumuzda takılacağından eminim çünkü düne kadar bende okey oynamasını bilmiyordum şimdi yeri geldiğinde üstüme rakip tanımam diyorum 🙂 ama bazen yeniliyorum çoğu zaman da yeniyorum bu yüzden salonumuzda ki güzellikleri görmeniz için mynet çanak okey salonundaki kullanıcılarına sunduğumuz yazımızı paylaşıyoruz. bizlere zaman ayırdığınız için Teşekkür eder iyi eğlenceler dileriz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image