Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Kaç Kişilik Oynanır?

image

Okey Kaç Kişilik Oynanır?

Sayın Kullanıcılarımız Okey Mekan salonumuzda okey kaç kişilik oynanır soruları ile pek çok kullanıcılarımızın sorularına okey salonumuzun sohbet kısmında çoğu kişilere anlatımında bulunuyoruz bu yüzden okey kaş kişilik oynanır sorusuna sayfamızdan daha iyi anlatım şeklini bula bilmek için tüm kullanıcılarımıza ve diğer okey sitelerinde bulunan kişilere bilgi amaçlı Aşağıda açıklamasını okuya bilirsiniz.

  • Tek kişi Oynaya Bilir Mi?

Tek kullanıcı okey masası açtığında oynayamaz bu tür okey oyun sitelerin hiç bir sisteminde mevcut değildir. Okey Oyunu oynayan oto botu eklemenizde bile 4 kişilik okey oyunu bile 2 kişi yerine sadece bot ekleye bilirsiniz mutlaka 1 kişi daha açılan masada olması gerekiyor.

  • İki Kişi Oynaya Bilir Mi?

Okey masası açan kullanıcımız açılmış olan masanın kendisine özel isimsiz fakat sade sıra numarasına göre açılan masalara veriliyor. 2 kişi oynaya bilir fakat okey oyununda iki çeşit okey oyunu mevcuttur düz okey ve 101 okey bunların karşılıklı oyuncu özellikleri mevcut olduğu için ıstakalarınızın üstüne farklı taş sayısı dizildiği için oyuncunun elindeki taş sayılarının da farklı olduğu için oyun otomatik olarak düz okey veya klasik okey diye adlandırılan oyun iki kişilik oynaya bilir. masa açıldığı zaman karşınızdaki rakibiniz ister sağınıza ister solunuza yada karşınıza otura bilir geriye kalan oyuncu yerlerinin üstünü tıklaya bilir ve bot ekle menüsünü evet yada hayır işareti geldiğinde kendisinin seçimine göre oynaya bilir.

  • Üç Kişi Oynaya Bilir mi?

Okey aslında eğlenceli bir oyun tarzı olarak bilseniz de oyun içerisinde kaybetmek yada kazanmak tabi ki önemlidir. Sonuç da yenilen kişinin puanı yada bazı okey sitelerinde çip olarak adlandırılan değeri düşürülüyor kazanan kişiye verilmektedir. 3 Kişi okey oynaya bilir aslında bir üst kısımda belirtiğim gibi iki kişilik oyunda karşınıza bot koya bilme özelliği vardır. fakat 101 okey de dört kişi olması gerekiyor bu yüzden okey oyunun düz okey yada 101 okey oyunu ile karıştıran pek çok kullanıcılarımız vardır

  • Dört Kişi Oynaya Bilir Mi?

Masa içerisinde zaten 4 kişi den fazla olmadığı için tabi ki komik gelebilir evet okey en faza toplam  dört kişilik oynanılan bir oyundu bu yüzden bu konuyu fazla uzatmama gerek yok arkadaşlar 101 okey de bile 4 kişi oynaya biliyor sadece düz okey de masa açma yerinde karşınıza gelen özelliklere göre kaç kişilik masa açmak isterseniz 2,3,4 diye sıralı olarak verilmiştir.

Not: Masa içerisinde olan özellikler sadece masa açan kişiye bağlıdır. Bu yüzden masa açan kişi masa içerisindeki sohbet kısmını yada izleyici kısmını kapata bilir bazı oyuncularımız okey oynarken konuşmasını sevmeyen yada oyun içerisinde izleyici olarak rahatsız edilmemesi için her kullanıcımıza bu masa açma özelliğini kullanıcılarımıza bırakıyoruz. Bizleri dinlediğiniz için Teşekkür ederim.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image