Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Nedir?

image

Okey Nedir?

Okey Oyunu yada bilindik diğer ismi ile , insanlarımızın zaman zaman siteler aracılığı ile bağlantı kurarak zaman geçirdikleri ve oyun oynadıkları keyifli bir oyun platformudur.

Ayrıca alternatif olarak insanların kaynaşıp yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmuş olduğu bir eğlence sektörüdür.

İnsanlarımız artık kendilerine huzur verecek ve canlarını sıkmayacak bir oyun sitesi arıyor maalesef sektör olarak bir çok site kötü amaçlar ve yazılımlar yüzünden biz insanların istedikleri oyun eğlencesinin tadına varamamaktadır.

Biz bunları düşünerek yeni hazırlamış olduğumuz oyun sayesinde bu sorunları halletmiş bulunmaktayız.

Sosyal medyada da yaşanan sorunlarından dolayı artık Facebook, Twitter gibi sosyal medya paylaşım sitelerin dede maalesef oyunu oynanamaz hale gelmiş bulunmaktadır.

Artık günümüz şartlarında değişim içerisinde olan teknolojiye uyum sağlayarak bizlerde sizlere son sürüm oyunumuzu hazırlamış bulunmaktayız.

Kutu 2 Ana sayfa başlığımızda yer alan oyunumuz ile alakalı tüm bilgileri edine bilirsiniz. Ceza; Oyun içerisinde ayrıca cezai işlemler bulunmaktadır.

Oyuncularımız perlerin de 1-2-3 dizmesi gerekirken 1-2-4 şeklinde 2’den sonra 3 koyması gerekirken 4 koyarsa bu yanlış set serisi olduğundan oyuncu bu şekilde bitiş yapmaya çalışırsa. Sistem tarafından oyuncuya -2 Puan cezası verilir ve bu puan kullanıcının toplam puan hanesinden düşürülür.

Okey oyun kurallarının haricinde ayrıca salon kuralları bulunmaktadır.

OkeyMekan.Com her oyuncu salon kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sebeple kurallarımızı lütfen kurallar sayfamızı ziyaret ederek, okumayı ihmal etmeyiniz.

Olası problemler şöyle; Salon kurallarını ihlal eden kullanıcılarımız salon yöneticilerinin vereceği cezai yaptırımlara uymak ve riayet etmek zorundadır.

Cezai yaptırımlar kimi keza Rumuz yani kullanıcı isminin yasaklanmasına kadar gide bilmektedir. Canınız sıkıldı ve yapacak diğerlerinden farklı bir Aktivite bularak vaktinizi bunun üzerine harcamak istiyorsunuz.

Eğer amacınız bu yöndeyse size çok işinize yarayacak bir önerimiz var. Bu önerimiz ile hem eğlenerek hem de aktif bir şekilde oyun oynama deneyiminin kazanma ve kaybetme heyecanı ile harika bir deneyimi kazanacaksınız.

Okey plus oynama fikri tam size göre bir fikirdir. Bu oyun ile eğlencenin kapısını aralarken can sıkıntınızın tedavisini bulmuş olacaksınız.

İster arkadaşlarınız ile birlikte oyunu oynayabilirsiniz isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi oyununuzun keyfine istediğiniz yer de ve istediğiniz zaman varabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirerek kendinize hesap oluşturmanızdır. Bunları gerçekleştirdiğiniz takdirde okey plus dünyasına dilediğiniz gibi giriş yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde dilerseniz 4 kişilik oyunlar oynayabilirsiniz. Fakat bu uygulama da diğer bazı uygulamaların aksine okey oyna iki kişilik seçeneği de mevcuttur. Bu seçenek sayesinde dilerseniz oyunu iki kişiyle de oynayabilirsiniz, yani 4 kişi oynama sınırınız yoktur. Buna ek olarak son zamanlarda sıkça oynanması tercih edilen 101 oyununu da yine bu uygulama üzerinden oynayabilme imkanına sahipsiniz.

101 oyunun Okey oyunu kadar eğlenceli bir oyun olduğunu da söylemeden geçemeyiz. Eğer daha önce hiç oynamadıysanız oynamanızı kesinlikle tavsiye ederiz, tabi oynamadan önce oyunun nasıl oynandığını öğrenmeyi unutmayınız. Her şeyin avantajı olduğu gibi dezavantajı da var olduğunu bilmek gerekir.

Biz de bu başlık altında sizlere bu uygulamayla oyun deneyiminin avantajlarından ve dezavantajlarından bahsedeceğiz. Uygulama üzerinden oyun oynadığınız da kesinlikle gerçek oyunda olduğu gibi bir taş dizme derdiniz olmamaktadır. Bizce bu çok büyük bir avantajdır çünkü taş dizmeyi sevenle biz daha karşılaşmadık ve sizlerin de sevdiğini düşünmüyoruz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz üzere istediğiniz zaman ve istediğiniz mekanda oyun deneyiminden yararlanabilirsiniz ayrıca puan sistemi ile gerçek oyuna kıyasla her oyununuzda ki performansınız ile puan hanenizdeki puanlar değişim göstermektedir.

Okey oyna mekan ile oynayacağınız oyunlarda gerçek oyunlara kıyasla dezavantajından bahsedecek olursak. Elinizde taşı tutamıyorsunuz ve maalesef oyunu sanal çerçeveden oynamanın hazzını veremiyor. Sanal ortam üzerinden arkadaşlarınızla oynamadığınız sürece o çekişmeli okey sohbetini yapamazsınız. Tabi yine bunun avantajlı bir yanı da bulunmaktadır.

Eğer iyi bir oyuncu değilseniz sanal ortamda kimse yüzünüzün ifadesinden elinizin nasıl olduğu hakkında bir fikir sahibi olamaz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image