Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Oynamak Cezalı mı?

image

Okey Oynamak Cezalı mı?

Okeymekan.com ile beraber kullanıcılarımızın yüzde 45’inin normal hayattan daha fazla zevk aldığını öğrendik. Bunu öğrendiğimizden bu yana okey oyna web sitemizi daha da geliştirebilmek için çalışıyoruz. Özellikle son ara yüz tasarımı ile beraber şans ve zeka oyunları geliştiriyoruz. Okey her ne kadar tek amacı eğlence olsa da sadece yüksek zeka kabiliyetine sahip olanlar oynayabilir… Peki, sen okey siteleri için hazır mısın?

Oyunun genel olarak belirlenen üç farklı dendeni var. Biri, oyunun içerisindeki oyuncuların şanssızlığı ve bir şekilde oyunun bitiremeyip kötü gelen eller gelmiştir bir türlü bitmiyorlar dır. Oyuncuların oyunu bitirememesi oyunun son taşa kalmasına sebep olur. Bir diğer sebep ise oyuncunun çifte gidiyor olması olur. Bu durumda oyunculardan 8 ceza puanı daha düşürebileceği için elindeki taşların aynı rakam ve aynı renkte olmasını bekler ve bunun için oyunu uzatır. Ya da oyunculardan birinin eşi okey oyununda ortaya okey koyması için rakip oyuncuları taşlamak için elini bozar ve rakibi taşlar buda oyunun uzamasını sağlar.

Okey masa üzerinde oynana bildiği gibi İnternet üzerinden online olarak da oynaya bilirsiniz. Okey üzerinden oynana okey kuralları masa kurallarıyla aynı olmak da sadece taş dağıtımı farklı oluyor. İnternet üzerinde oynana okey oyunu gene aynı şekilde 14 adet olarak dağıtılıyor. Oyun bitimlerinde ise oyunculara okey taşları otomatik olarak dağıtılır. İnternet üzerinden oynamadığınız oyunda sayı düşme olarak da oynaya bilirsiniz. Her oyun bitiğinde otomatik olarak yeni bir oyuna başlarsınız.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image