Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Oyun Marketi

image

Okey Oyun Marketi

Okey oyunu için genelde insanlar real hayatlarında evlerinde her zaman okey seven kişiler okey takımı bulundurmak isterler fakat okey oynamak için yeni bir özellik katarak okey mekan salonumuzda internet üzerinden sitemizde dilerseniz ücretsiz olarak okey oynaya bilirsiniz.

Bazı okey çeşitleri olarak bulunduğu gibi 101 okey , klasik okey, düz okey, olarak bildiğiniz okey sistemleri içerisinde okey taşları haricinde birde kağıt olarak okey takımı bulunmaktadır. 51, 52 gibi Okey salonumuzda bulunan okey türleri pek çok özelliklere sahiptir. Bilgisayar kullanıcısı yada mobil kullanıcı cihazlarından giriş yapabilirsiniz. Kullanıcılarına daima daha iyi hizmet suna bilmek için insanların sanal alemde rahatça okey oynaya bilir isterseniz sadece okeyle kalmaz okey oynarken ayrı zamanda sohbet edebilirsiniz. Salonumuzun içerisinde istediğiniz imkanlara sahip bir özellik bulunmaktadır.

Okey Oyna Oyunu için markete gerek kalmadan okeymekan.com salonumuzda okey oyunu için istediğiniz cihazlarınıza indire bilirsiniz. Okey Mekan Uygulamasını her istediğiniz uygulama bölümünden indire bilirsiniz. Bazı sanal korsanları tarafından uygulamamızı çalmış olabilirler bu yüzden okeymekan logomuz özel olarak yapılmıştır. Başka yerlerde kullanılması için her türlü başvurularımızı yapmış bulunuyoruz. Okey oyunu oynamanın en güzel yanı yorulmadan okey oynamak bu imkanları daima bedava olarak hizmete sunulacaktır.

Okey Oyunu İndirmek Zarar Verir mi?

Okey oyununu indirmeniz de herhangi bir zararı olmayacaktır. Kullanmış olduğunuz cihazların içerisinde direk hızlı bir şekilde giriş yapmanız için sunulan bir uygulama menüsüdür. İsterseniz bilgisayarlarınıza yada cep telefonlarınıza indirdikten sonra sadece masa üstündeki salonumuzun logosunu tıklayarak okeye giriş için kullanıcı adı ve şifre bölümü bulunmaktadır. Bazı uygulamalar da ise daha zor imkanlarla okey salonlarına giriş imkanı sunulduğu için kullanıcılarımızın görüş açısı için fikirlerine karşılık sizlere her zaman tanıtım yapılacaktır.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image