Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Oyunları

image

Okey Oyunları

Okey Oyunları Sanal alemde okey oynamak isteyen kişilerin bazı internet üzerinden oynamak isteyen kullanıcıların okey salonların İOS yada google play dan indirilerek oynadığı okey oyunu aslında facebook üzerinden giriş yapıla bilir fakat bazı okey salonlarına giriş imkanı facebook üzerinden kapalı yada okey sistemini daha gelişmediğinden girişler kapalıdır.

Okey sitelerine giriş iki şekilde vardır. birincisi kayıt olarak ikincisi misafir girişi yaparak girilebiliyor fakat misafir girişlerinde lobi dediğimiz kısımda sohbet edemez masalara giriş yapamaz sadece salonları izleye bilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcıların salonda otomatik olarak 1000 puan her salonun hediyesi vardır Genel salonlarda lobilerde konuşa bilmesi için belli bir puan belirlenir o puana geldiğinizde diliniz açılır yazı yazabilir salon içerisindeki kişilerle sohbet edebilirsiniz salon içerisinde kullanıcılarla özel atabilir kendinize ait özel konuşmanız olabilir.

Okey oyunları içerisinde Düz okey Oyunu da mevcuttur. Okey Oynarken 101 okey oyunlarında cezalı yada pek çok oyun tarzı mevcuttur. Düz okey de ise ceza olmadan karşı tarafın attığı her taşı aldığınızda ceza sayılmadan direk kafa atabilir dilerseniz okey döne bilirsiniz.

101 Okey oyunlarında elinizi 34 sayısına ulaştığında elinizi açabilir elinizi açmadan karşı tarafın taşını aldığınızda cezası yazılır elinizi açtıktan sonra atılan taşı aldığınızda ceza sayılmaz bu yüzden okey oyun tarzı her yerde değişik olduğu için oyun başlamadan oynadığınız kişilere sormanızda fayda vardır sonra genelde oyun içerisinde düzen bozuluyor oyuncular arasında gerginlik olabiliyor bu yüzden okey mekan ailesi olarak sizlere sunduğumuz yazılarımızı blog olarak düşünmeyin tamamen sanal alemdeki yada real hayatınızdaki kişilerin oyun tarzını öğrene bilme amaçlı yazılıyor Bizleri anladığınız için teşekkür eder iyi eğlenceler dileriz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image