Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Oyunu Oyna

image

Okey Oyunu Oyna

Okey Oyunu Oyna Merhaba arkadaşlar real hayatınızda her hangi bir kahvelere yada bir ortamlara gitmeden okey oyununu sanal aleme taşıdık İnternet üzerinden okey oynaya bileceğiniz okey oyun çeşitlerini OkeyMekan.Com Sayfamızda dilerseniz cep telefonlarınıza yada bilgisayarlarınıza indire bilir yada indirmeden sayfamızda okeye giriş bölümünü tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Okey oynamak için real hayatınızda yada sanal alemde her hangi ücret ödemeden Mekanımızda okey oynaya bilirsiniz. Kullanıcıların kendilerine özel sitemizde kendilerine ait ad yada soyad olmadan kendilerine bir rumuz belirleyerek üye olabilirler sayfamızın facebook üzerinden girişlerimiz aktif olarak ayarlanmıştır. Facebook üzerinden yada internet üzerinden fazla internetiniz gidecek diye her hangi korkuya kapılmanıza gerek yok sadece 2 GB İnternet olması her kullanıcımıza 1 ay yeterli olacaktır. Genelde insanların okey oyunu eğlenceli bir oyun olduğu için karşınızdaki rakipleri yeterek bütün puanları toplayınca oyun tarzı daha çok güzelleşiyor

Okey Oynarken karşınızdaki rakiplerin sizlerin psikolojinizi bozmaya çalışırken buna izin vermeden oyununuza odaklanmanız gerekiyor. Okey oyunu sabırlı olursanız daha çok kazanırsınız okey ne kadarda şans oyunu olsa da belli bir yüzdeliği vardır oyunu bilmenizde bu yüzden okey oyunu her zaman güzel ve eğlencelidir. Okey Mekan salonumuzda okey oynayan kullanıcıların sadece okey oynamasına gerek duymadığımız için salon içerisinde masa açmadan genel salonumuzda sohbet yerimiz mevcut dur. Masa açan yerde de sadece oyunculara özel sohbet yerimiz mevcuttur. Okey Mekan Sitemizde kurallarımıza uyduğunuz takdirde dilediğiniz kadar oynaya bilir sohbet edebilirsiniz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image