Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Salonu Lobi Kuralları

image

Okey Salonu Lobi Kuralları

Merhaba Arkadaşlar Sizlerden Ricam Aşağıdaki Salon Kurallarını Okuyunuz!

1). LOBİ: Lobide Sohbet Edebilmek için 1050 puan olmayan kullanıcı yazı yazamaz Bilginiz olsun. Gold üye olan kişilerin puan sistemine ihtiyacı yoktur. Tanımadığınız kişilere puan yada renk gold üyelik verilmesi yasaktır.

2). ÖZEL ATMA: özel Atabilmeniz için 1100 puan Olması gerekiyor ve hiç kimseye sırf özelden yazsın diye puan verilmesi ve gold yapılması yasaktır. Masa açarak masanın içinde yeni gelen kullanıcılar otomatik 1000 puanı olduğu için masa içindeki kısıtlama olmayacaktır. Bu yüzden sadece tanımadığınız biri yazı yazmasını yada sizlere bir şey anlatması için masa açılacak masa içinde konuşma yapılacaktır.

3).ÜYELER: Yeni üye olan kişiler el ile onaylanacaktır her üye olan kişi salon içerisinde küfürlü rumuzlarla gelmemesi için 1 HAFTA Boyunca Kısıtlama koyulmuştur bilginize..

4). TANIDIKLARIMIZ: Arkadaşlarımız skype, facebook, telefon gibi araçlarla çağırdığımız kişiler salon içerisinde yetkili ADMİNLERİMİZE söyleyebilirler ÖRNEĞİN; Arkadaşımız Ahmet üye oldu ama onay gerekiyor üyeliği aktif olması için SALONDAKİ ADMİNLERE Ahmet üye oldu nickini onaylar mısınız hemen onaylanacaktır bilginize

NOT: 1 Hafta Boyunca Bu kural salonumuzun huzuru için geçerlidir Bilginize Anlayışınız için Teşekkür ederim..

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image