Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Okey Sevenler

image

Okey Sevenler

Merhaba arkadaşlar Okey Sevenler okey salonlarında arkadaş edinme yada eğlenceli bir oyun için okey sitemiz olan okeymekan.com salonumuzda düz okey, 101 okey yada sohbet amaçlı takıla bilirsiniz.

Okey Oyuncuları için dilerseniz salonumuzun içerisinden veya kendi çevreniz de ki kişileri davet ederek sitemizde okey oynaya bilirsiniz.

Yakında okey turnuvamız olmasına rağmen salonumuzun oyuncularına ve arkadaş çevresine ihtiyacınız olabilesi için salonumuzda her hangi bir hile olmadan eşit olarak davranılacağı için her keze aynı tolerans gösterilecektir.

Oyunlarımız dilerseniz eşli yada tekli oyun oynama özelliğine sahiptir.

Oyuncular yerlerini aldığında salonumuzun adminlerimiz tarafından her masaya izleyici olarak bir hakem bırakılacaktır her oyun renksiz, göstergesiz olarak 10 puan olarak başlatılacaktır.

Kaybeden oyuncularımız sadece lobi sohbet bölümünden yorumlarını yaza bilir oyuncuları destekleye bilirler.

 

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image