Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

OkeyChat

image

OkeyChat

OkeyChat

Okey Chat Mobil Uygulamalı Sistemin Tüm Kullanıcılarına vermiş olduğu Salonda Chat edebilir dilerseniz Okey Oynaya Bilirsiniz. Okey Sitesinin içerisinde yeni üye olanların giriş puanları 1000 hediyesidir. Salon içerisinde Lobide konuşa bilmeniz için en az 1060 puanınız olması gerekiyor fakat sistemin içerisine giriş yapıldıktan sonra karışınızda ki oyuncularla rakip olup dilerseniz eşli masa açabilir lobide konuşmanız için kendinize puan yapabilirsiniz.

Okey Chat Mobil Girişi

OkeyChat Salonuna giriş ve üyelikler ücretsizdir Salonun içerisindeki Mobil Kullanıcıların yapmış oldu bazı hatalar yüzünden oyun sırasında yerden çekilen yada atılan taşları Yukarıdaki Ayarlar bölümünden Taşları çift tıkla işaretlerseniz Cep Telefonlarında rahat ve güzel oyun oynaya bilirsiniz.

OkeyChat.Net Salonu Yeni olduğundan dolayı bazı sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. fakat sistemdeki bazı güncellemelerden dolayı düşmeler donmalar olabilir en yakın zamanda sizlere daha iyi hizmet vere bilmek için Okey Chat yönetimindeki arkadaşlar çalışmaları bitmek üzere bu yüzden anlayışla karşılamanızı dileriz. Okey Oyunlarında az çok bildiğiniz gibi karşı rakiplerimizi yenmek puanları toplamak şimdiden iyi sohbetler ve bol şanslar dileriz..

Okey Chat Masaüstü Giriş

OkeyChat.Net Yeni olduğundan dolayı google üzerinden giriş yapa bilmeniz için sitenin tam olarak google ye yazabilirsiniz üst kısımda çıkan site ismini tıklayarak giriş yapabilirsiniz. google üzerinden genelde Masaüstü Bilgisayar kullanıcıları Google sayfasına okeychat yazarak giriş yapmak isteyen pek çok kullanıcılar başka salona yada farklı bir siteye giriş yapabilirler bu yüzden Okey Mekan Ailesi Olarak okeychat kelimesinde yapmış olduğumuz çalışmalarımız devam ediyor bu yüzden bu yazıyı yazmamızın amacı Tüm kullanıcıların okumasını rica ederiz OkeyChat.Net Ana Sayfası İndex bir tema olduğu için Makale yazamıyoruz Bu yüzden Bilgi amaçlı yazımızı dikkate alınmasını diler iyi eğlenceler dileriz.

OkeyChat İndir

OkeyChat Kendi Bilgisayarınıza Yada Mobil kullanıcı iseniz İndirmek için Aşağıdaki Butonu Tıklayarak İndire bilir yada Google Play Store indire Bilirsiniz Tek Yapmanız Gereken OkeyChat İndir Yazınız.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image