Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Real Okey Oyunları

image

Real Okey Oyunları

Real Okey Oyunları hayatınızda okey seven kullanıcılarımızın dikkatine! Sanal alemde okey oynamak sizlerin maddi konuda zor duruma bırakmaz okeymekan.com yeni okey salonumuza gelerek ücretsiz olarak okey oynaya bilir arkadaşlarla sohbet edebilirsiniz.

RealOkey hayatınızda tamamen keyif verici bir heyecanını yaşamak sizlerin elinizde olacaktır. Real hayatımızda okey kahvelerinde canlı oynadığınız gibi okey salonumuzda da canlı okey oynaya bilirsiniz aralarında hiç bir fark yoktur. Sanal okey oyunları arasında düz okey dediğimiz klasik okey yada 101 okey oyunu olarak okey taşları olarak adlandırılan bir oyun tarzıdır. fakat oyun kuralları veya okey masası açarken sistemin tamamen kendi tercihleriniz olarak ayarlaya bilirsiniz. Okey sistemi sadece oyun içerisindeki rakipleriniz ile kaç el oynamak isterseniz oyun içerisinde sohbet bölümünden konuşarak oynaya bilirsiniz.

Okey oynarken karşınızdaki kişilerle sitemizin kurallarına uyarak sohbet etmenizi rica ederiz aksi taktirde salon içerisinde reklam, telefon numarası, paylaşım site isimlerin adreslerini vermeye kalkışırsanız sistem otomatik olarak 1 hafta uzaklaştırma cezası verecektir. Real hayatlarımızda okey oynamanın belki yerini tutmaz ama sanal alemin okey kullanıcı sayısının real hayatımızda yarısından çoğu sanalda okey oynayarak vakit geçiren kişi sayısına mevcuttur.

Okey oyunu tamamen bir şans ve eğlence oyunudur. bu yüzden hayatımızda her zaman okey bağımlısı kişilerin sanal alemdeki keyif ve huzur verici dakikalar geçirerek keyfini sizlerde çıkara bilirsiniz.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image