Herhangi Bir Ücret Ödemeden

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Okey Oynamak İstermisiniz.

Okey Salonuna Bağlan


Haber Detay

Üye Olmadan Okey Oyna

image

Üye Olmadan Okey Oyna

Canlı Okey Oyna Üye Olmadan

OkeyMekan.Com adresinde en güzel okey tarzı sistem ile yeniliklere alışacaksınız, eşli okey son zamanların en popüler oyunları aralarında bulunmaktadır. Bu oyun kişilerin hemen hemen okeye bağlı olmalarına ne sebeple olmaktadır . Özellikle İnternet’te okey oynamak vazgeçilmezler aralarında yer aldığından insanlar nokta elde etmek , çeşitli salonlarda oyun oynamak ve sitenin tespit edildiği özel oyunlardan da yararlanmak istemektedirler. Bir Takım salonlar vardır bu salonlara nokta sınırlaması getirmektedirler. İnsanlar da bu salona almak amaçlı puanlarını yükseltmek zorundadırlar. Bu sebeple de hemen hemen altını çizen okey oynamaktadırlar. eşli okey oynarken alan okey mantığıyla perlerini yapmaktasınız. Aralarındaki bir fark diziliş tarafından 8.9,10 seri yapabiliyorsunuz. Sonuna bir eklemesi yapamıyorsunuz. Bu okey öbür okeye yönelik bir sürü ek olarak temkinli oynanması gerekli durumda durumda olan bir oyun editörüdür. Matematiksel zekanızı kullanmalısınız. Hata toplama yaptığınızda cezalar kaçınılmaz olmaktadır.

Üye Olmadan Nasıl Oynanır?

Türk insanın en büyük zevklerinden biridir. İnternet dünyasının gelişmesiyle Canlı Okey Oyunu oynayanların sayısı artmıştır. Okey oynamak için artık internet sitelerine üye olmak yok. Size sitemizde üyesizüyeliksiz online okey keyfini sunuyoruz. Artık hem üye olmadan misafir girişi yaparak okey oynayabilecek, hem de diğer misafirlerimiz ve üyelerimizle sohbet edebileceksiniz. Yeni arkadaşlar, yeni insanlar tanıyabileceksiniz.
Okey oynamak istediğiniz bir siteye girip dakikalarca oyun için kendini tanıtmaya çalışma derdine son tek yapmanız gereken sayfamızı açmak ve ücretsiz, üyeliksizüyesiz misafir girişini seçmek saniyeler sonra okey masan karşında, tecrübeli tecrübesiz tüm oyuncularla oynama şansı veren odalarımızda kişilerin rumuzlarına değil gerçek marifetlerine bakarak oynayabilirsin. Misafir girişini yaptıysanız ve oyun oynamak için aradığım sayfayı buldum diyorsanız o zaman üye olmanın vakti gelmiş demektir.

Elinizde okey varsa temkinli olmalısınız. Siz ne civarı temkinli olursanız 101 okeyde yada düz okeyde bir o kadar güzel puanlar elde edebileceksiniz. Yapmanız gerekli durumda durumda olan bir bir şey temkinli oynamanızdır. Temkinli oynadığınız müddetçe bir sürü iyi bir oyun çıkaracağınızı bilmelisiniz. Bir Sürü leziz bir oyun meydana gelmesine karşın bir sürü da tehlikeli bir oyun meydana geldiğini ve tabiiyet yaratacağını unutmamalısınız. Okey atarak daha fazlası sizde!

Okey Oynamak Okey Mekan hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Dediğinizi duyar gibiyiz. Sanki bir kahvehanede ya da kahve de arkadaşlarınızla oyun oynarken yaşadığınız samimiyeti ve o sıcak ortamı bizim sitemizde fazlasıyla bulacağınıza eminiz, “Nereden bu kadar eminsiniz ?“ dediğinizi duyar gibiyiz, çünkü biz bu işin erbabıyız, Okey oynamanın ne demek olduğunu, Okey oynarken ve oynatırken daha nasıl konforlu olup daha iyisini sizlere nasıl sunacağımızı çok iyi biliyoruz.

Ücretsiz Okey Girişi Nasıl Yapılır?

Biz size tüm bunları ücretsizüyeliksiz yaşama keyfini; üye olmakla uğraşmadan sıkıcı kurallarla boğuşmak zorunda bırakmadan sunuyoruz. Hem arkadaş çevrenizi genişletme imkanı sunup, yeni kişilerle tanışma imkanı elde ediyorsunuz, hem de okey oynarken keyifli sohbetler etme imkanı buluyorsunuz. Okey’in ta kendisidir muhabbet, muhabbet olmadan tadı çıkmaz.
Biz oyun deyip geçenlerden değiliz! Her şeyin bilicinde olan, kullanıcılarımıza keyifli dakikalar yaşatmayı kendimize görev edinmiş, seviyeli muhabbet ve sohbetle okeyin ne kadar keyifli olabileceğini herkese kanıtlamış bir site deyiz. Daha iyisi biz yapana kadar bizden iyisi yok.

OkeyMekan.Com Oyuncuların Kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden insanı aynı platformda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey olarak adlandırılan eğlenceli okey türünü oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, Okey Mekan üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. OkeyMekan da gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Beyaz

İlk Yorum Yazan Sen Ol - Yorumlar

  1. Cevap Bırakın

    E-Posta Hesabınız Yayınlanmayacak. Gerekli Alanları Doldurunuz.*

Kullanıcı Desteği Bizimle İletişime Geçin!

Okey Oyna Popülerliğini Hiç Kaybetmeden Siz Değerli Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Okey Salonu Bağlan
image
image
image
image